| Ionozec20 a întrebat:

A incercat cineva Odaban pentru transpiratia excesiva? Daca da ce parere aveti? Transpir chiar si imediat dupa ce ies din dus si la -10 grade si este foarte stanjenitor.

3 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Nu ai scris la categoria SANATATE! Nu cred ca isi merita banii. Sunt produse scumpe ce nu si fac treaba. Consulta un dermatolog sau endocrinolog! S ar putea să ai o dereglare hormonala.

| wpetterssone a răspuns:

Transpirația este ceva natural. Nu aș folosi nicio substanță pentru a-mi bloca pielea să respire.
Consultă un medic specializat în endocrinologie.

| Rotazi a răspuns:

E normal sa transpiri cand iesi de sub dus. Toti transpiram dupa baie. Se poate transpira si de frig, nu e anormal.
Dar daca ai transpiratie excesiva, mergi la endocrinolog.