| sopranaCadaverica a întrebat:

A incercat cineva parfumul 'Eve Alluring' de la Avon? As vrea sa stiu daca miroase bine (a ce anume mai exact) si daca persista.
Merci

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De persistat nu persista niciun parfum de la Avon, nu stiu de unde asteptarile astea.

| sopranaCadaverica explică (pentru Adry05):

Depinde si de piele si in ce locuri aplici parfumul. Eu am unul de la Avon care chiar persista pentru aproape o zi intreaga

| MihaiNicu23 a răspuns:

Il are prietena mea dar din cate mi-a zis nu persista mai deloc.

| sopranaCadaverica explică (pentru MihaiNicu23):

Inteleg happy Dar tie iti place cum miroase? Hehe

| MihaiNicu23 a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Da imi place.