| ZapacealaAa a întrebat:

A incercat cineva sa combine sampoanele nuantatoare de la multi color efect? Mai exact nuanta de rosu coacaza 05 cu cea de rosu aprins (portocaliu) 015

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Sa nu faci prostia sa le combini, asa am facut si eu o data [aceiasi marca dar nuante diferite]si dupa doua ore m-am vopsit din nou cu altceva

| ZapacealaAa explică (pentru mona):

Nu ti s-au prins sau ai iesit o culoare prea ciudata? Ce nuante ai folosit?

| mona a răspuns (pentru ZapacealaAa):

Am combinat doua nuante de blond si mi-a iesit un verde ca,, rahatul de gasca,,, nu am putut sa ies afara cu acea culoare ciudata