| lex322 a întrebat:

Ieri mi-am decolorat parul si l-am vopsit cu un rosu violet aprins dar a iesit o nuanta de portocaliu. Mentionez ca vopseaua era permanenta. As putea sa ma mai fac o data cu un rosu vulcanic fara sa ii dauneze parului si, eventual sa se prinda culoarea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu mai ce face, laşi aşa cum este.
Nu te mai vopsi aşa des, vopseaua în timp deteriorează părul.
Te pup!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O corecție o poți face la salon.
Pa, pa.

| ammona a răspuns:

Incearca aici www.pisica-neagra.ro sunt semipermanente si nu iti afecteaza parul - vopseaua se comporta ca o masca p par.

| Bondarel99 a răspuns:

Incearca o vopsea semipermanenta si putin mai inchisa pentru oricum se va mai deschide dupa cateva spalari.