| Lorena08 a întrebat:

A incercat cineva sa isi faca un tatuaj temporar acasa cu henna pentru sprancene? Am cumparat henna de sprancene pentru a-i vopsi sprancenele mamei zilele trecute si ma gandesc ca fara oxidant e acelasi lucru cu henna pentru tatuajele temporare, nu? Ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Tu ai idee despre ce vorbesti? Vrei sa tatuezi sau sa vopsesti sprancene? Henna NU se foloseste cu oxidant, este o vopsea pe baza de produse naturale.Ce culoare ai luat? Sper ca nu negru, sprancenele negre sunt oribile, imbatranesc chipul unei femei.

| BeautifulAngelOana a răspuns:

Da nu le fa singura acasa, nu cred ca ai experienta asa ca decat sa faci prostii mai bine studiezi cum se faci nu le fa cum iti tuna tie!