| Maria_8823 a întrebat:

de la cati ani se poate face tatuaj la sprancene? si arata urat daca sunt sprancenele rare?:* fundita >big grin

3 răspunsuri:
| loredana_7444 a răspuns:

Mai bine faci un tratament cu ulei de ricin. si o sa aiba sigur efecte pozitive[bineinteles daca te tii de el] Se face in felul urmator: pensezi "puful" foarte bine, pe unde ai vrea tu sa-ti creasca parul.iar apoi in fiecare seara timp de 1 saptamana jumatate, inainte de culcare iei cu un betisor de ureche ulei.si te dai pe sprancene. iti garantez ca nu vei mai fi nevoita sa te tatuezi. bafta! merita macar sa incerci! parerea mea

| Allexaandraa a răspuns:

Buna.Iti poti tatua sprancele si la 17 aniwinkingsi nu cred ca o sa se vada urat,pentru ca,daca iti tatuezi sprancele iti poti da orice forma vrei tu, iar cand iti cresc firele de par, pensezi pe langa forma tatuata...

| beatrice_2158 a răspuns:

Poti sa le tatuezi intre 16-18 ani cu acordul scris al unui parinte si dupa 18 ani...liber. Apeleaza la tatuaj doar daca sunt f rare si nu ai alta solutie, vezi mai multe pe www.blooms.ro