| Carmen a întrebat:

A incercat cineva uleiul de ricin pentru gene? cum este?

5 răspunsuri:
| 10011993 a răspuns:

Este perfect isi face treaba foarte bine, le indeseste, le intoarce si le si alungestewinking

| Nicoleta a răspuns:

Am incercat eu.
E bun.in cateva saptamani aveam genele mai dese si mai lungi, dar trebuie sa il aplici in fiecare seara daca vrei sa vezi rezultate rapide.

| Anonim69 a răspuns:

Euuuuuuuuuubig grin:X
e bun ma, am mai zis in vre`o doua raspunsuri.se indesesc multtttt:*pup:X

| A_7901 a răspuns:

Nu l-am incercat, dar mi-au zis cunostinte ca este bun. Se aplica periodic cu o pensula pe varfurile genelor cu grija sa nu atingi ochiul pentru ca ustura. Dupa cateva saptamani le intareste si le poate indesi.

| tabularassa100 a răspuns:

E bun pentru si pentru gene si sprancene si perciuni etc.indeseste parul, eu asa stiu.si se observa rezultatele destul de repede.