| Yrynella a întrebat:

A incercat cineva uleiul de ricin pe gene? nustie nimeni? chiar functioneaza?

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Da, chiar funcționează.
Uleiul de ricin ajută la regenerarea, creșterea și îndesirea firului de păr.
Îl poți aplica pe gene/sprâncene cu ajutorul unei pensule de la un rimel terminat.
Baftă!

| EmaS a răspuns:

Chiar functioneaza,dar trebuie sa ai rabdare, rezultatele se obtin in doua trei luni. Aplici pe gene in fiecare seara, si astepti!

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Sal. E foarte bun uleiul de ricin, eu l-am incercat pe sprancene si chiar functineaza! merita incercat si folosit.

| sufletsel a răspuns:

Eu nu am folosit dar mi l-a recomandat sora prietenului meu la ea a functionat! incearca -l si nu ai nimic de pierdut!