| ellena239 a întrebat:

A incercat cineva Visislim? Este bun, chiar da rezultate?
Cam cate kilograme poti slabi doar cu o cutie?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna.
Invata sa mananci, lasa prostiile.
Pa, pa.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca cu suc de rosii, mancare putina si la 2-3 ore, cat mai putina paine si chiar deloc cu paste fainoase si cartofi si mult sport. Acele chimicale pot sa-ti aduca numai necazuri.

| AdrenalinTm a răspuns:

5 -6 kg pe luna si le pui dublu inapoi daca nai grija

| ellena239 explică (pentru AdrenalinTm):

Le-ai incercat tu?

| AdrenalinTm a răspuns (pentru ellena239):

DA l-am incercat

| TheSoldier a răspuns:

Dar nu inteleg de ce te chinui cu pastile. Te duci la sala, si slabesti.

| Emanuel_Sirbu_1990 a răspuns:

Daca vrei sa ai rezultate nu trebuie decat sa faci exercitii. Vrei sa scapi repede de kg in plus atunci trebuie sa faci cardio. Cu pastile si prafuri slabesti dar iti distrugi organismul si pe urma te ingrasi la loc.