| Bubu_Andreea_2000 a întrebat:

cam cate kilograme pe zi poti slăbi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Plato a răspuns:

Poate grame vrei sa spui.
Depinde de foarte multi factori, depinde de alimentatie, sport, corpul tau, geneticul, arderile etc. etc.
Mai multe kg intr-o zi slabesti doar cu liposuctie.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Omule nu poti slabi kg in intr o zi nici macar jumatate de kg si cateva sute de grame, a pierde masa musculara si a deveni un schlect, un zombi este ceva demn de o lauda?

| Violleta2022 a răspuns:

In principiu, zilnic poti pierde cateva grame, pana la cateva sute de grame, dar in nici un caz kilograme

| Frank51 a răspuns:

Intr-o singura zi, poti sa nu mananci necesarul zilnic de calorii(2500kcal), sa faci foarte mult sport prin care sa mai dai inca pe atat, iar in total o sa insumeze undeva la 5000kcal, adica 800grame de grasime. Evident ca nu este sanatos, si este posibil sa ai stari de rau, greata, varsaturi, ameteli, lesin, etc.

| brokxy a răspuns:

Intr-o singura zi daca nu mananci absolut nimic decat bei apa 1kg dar nu recomand laughing desi daca vrei sa faci dieta cu apa 3-4 zile in 4 zile slabesti 4 kilograme. Dar nu ai voie decat apa

| 90210 a răspuns:

Cam 500 de grame daca bei multa apa si daca mananci doar cand ti-e extrem de foame ca sa digere mai repede