| RAY a întrebat:

A incercat cineva vreo crema de la nivea da rezultate?

https://www.nivea.ro/shop/fata/creme/

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mamei mele ii placeau, mie mi se par o porcarie.
Borcanele nu-s igenice si se inmultesc bacteriile in prostie, intra aerul si se duce dracu compozitia aia, cremele care au pompita nu au recipientul opac deci soarele omoara tot ce ar putea sa aiba crema aia bun, au parfum cu tona si nici n-am rabdarea sa-mi bat capul cu ce ingrediente " minune " au ei ca oricum se duc dracu toate la contactul cu aerul. Poate nivea scoate creme de unica folosinta si nu stiu eu. ^^

| NoImage11 a răspuns:

Am incercat acum vreo 2 saptamani o crema de maini pentru ca aveam maini foarte uscate si chiar m-a ajutat. Unii s-ar putea sa fie alergici la nivea.