| cristina_6456 a întrebat:

A luat cineva pastile pentru cresterea sanilor care a dat rezultate? daca da ce pastile?

9 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu nu prea cred in astfel de pastilewinkingAm auzit si cazuri in care acele pastile le-a facut aru femeilor care le-au folosit happy

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Trebuie sa stii ca nu se iau asemenea pastile fara avizul medicului, au efecte secundare.

| User a răspuns:

Noh lasa ca merg si-asa (daca esti tu cea din poza si daca tie iti trebuie' pastilele).

Vrei sa ii ai cat o galeata sa-i porti cu roaba?

| cristina_6456 explică:

Nu am nevoie pentru mine o prietena

| ΔH a răspuns:

Tu esti cea din poza?
Atunci de ce-ai nevoie de astfel de pastile?

| SexyChick a răspuns:

Da am luat cateva luni "branca ursului" se numeau si nu au avut niciun efect oh go on

| ZambescSiGata a răspuns:

Cel mai bine e sa fii naturala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@andytm: sunt sutiene cu push`uphappy te fraieresc ai`?!laughing si @vioricutza: si eu am auzit de pastilele alea pentru cresterea sanilor, dar chiar crezi ca functioneaza? merita banii?thinking

| mariapow a răspuns:

Prietena mea a luat astfel de pastile si acum regreta enorm d 2 ani s-a ingrasat foarte foarte rau din cauza lor si nu mai poate dat jos kg.am fost si la dr. de mai multe ori a incercat sa ia tot felul de prod naturiste dar tot nu a scapat d greutat si e 90%din cauza pastilelor.NU lua pastile pentru crestre in niciun caz