| Mihaela_7411 a întrebat:

Ce pastile ajuta la cresterea sanilor?

Răspuns Câştigător
| madalinaioana2008 a răspuns:

Am citit in dimineata asta ca e bun mararul...incearca tinctura de marar.

1 răspuns:
| Ready4Glow a răspuns:

Buna Antonia! Sincer pastila care te-ar ajuta se numeste "Timpul", acum depinde tu trebuia sa dai si niste detalii in legatura cu problema ta, ca din cate inteleg aceasta reprezinta o problema pentru tine.Parerea mea este ca decat sa incerci de la farmacii tot felul de pastile sau picaturi pe baza de hormoni care iti da total viata peste cap si mai mult te imbolnavesti decat sa te ajute, asa ca mai bine ai incerca sa faci sport, sunt exercitii anume care te ajunta in acest aspect si nu risti prin aceasta modalitate sa te imbolnavesti. Poti da un search pe youtube channel si sa cauti"how to grow your breasts"winking... Sper ca te-am ajutathappy:* Bafta si ai grija de tine.Cine te iubeste si place cu adevarat te place asa cum esti tu!