| darkvalentine a întrebat:

A mai comandat cineva de pe genefalse.ro platind inainte prin transfer bancar? Sunt de incredere?

Răspuns Câştigător
| N3pthys a răspuns:

Eu mi-am facut cont pe site-ul lor, si mi-am comandat niste gene de la ei. E drept ca am platit direct curierului si nu prin transfer bancar, insa marfa pe care am comandat-o era chiar mai buna decat ma asteptam.

3 răspunsuri:
| glamqueen a răspuns:

Sunt de incredere! Daca esti din Bucuresti poti sa te duci personal sa ridici comanda la sediul lor din Dristor si platesti acolo!

| luiza a răspuns:

Fa comanda si plateste cand vine marfa! Asa este de incredere!

| cherrybomb a răspuns:

Da eu! si sunt ff multumite de produsele de la ei, Nu dau teapa!
poti comanda cu incredere