| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a întrebat:

vreau sa va intreb, am comandat ceva de pe un site si imi zice plata prin transfer bancar sau ordin de plata, la ce se refera ordin de plata cum adica?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ordinul de plata se foloseste atunci cand platesti din contul tau bancar in contul lui bancar. Te duci la banca unde ai contul curent (daca ai), si completezi un document (ordinul de plata) si in baza acesteia banca ta vireaza banii in banca si contul site-ului.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Adica te duci la banca si depui bani in contul lor...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Plata cu cardul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as recomanda evitarea acestui site. Le dai banii înainte și primești nimic.