| AndreeAnDrEyUtZa a întrebat:

A slabit cineva cu dieta dukan? A fost greu? Si cat ati tinut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Dietele sunt pentru IDIOTI care nu dau 2 bani pe sanatatea lor.

mai bine faci sport si mananci sanatos ( carne, peste, lactate, nuci, migdale, etc. )

| PinkIceCream5 a răspuns:

Heiii, din punctul meu de vedere nu ar trebui sa alegi un regim atât de dur zic eu. deoarece majoritatea fetelor pe care le cunosc pur si simplu au căzut din picioare, le-a fost rău si nu au putut duce pana la capăt regimul asta, in schimb o verisoara de-a mea a slăbit foarte mult fără nicio problema dar cu toate astea si acum tine aceasta dieta.
Depinde de organismul fiecaruia, altora le priesc si altora nu. Dieta o poți tine pana slabesti si ajungi la kg dorite, pentru mai multe detalii intra pe site-ul dukan. Sper ca am fost de ajutor:*