| Denisa a întrebat:

A tinut careva dieta balerina? Functioneaza? Mi se pare foarte okbatting eyelashes

3 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Nu, dar cred ca rezultatele sunt devastatoare, slabesti 2 -3 kg, si dupa pui dublu inapoilaughing

Tu ai incercat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am tinut-o 6 zile pana acum (sunt in ziua a 7-a) si am slabit fara efort pana acum 4, 200 kg.Beau zilnic 2-3 litri de apa si alerg 30 de minute. Vreau sa o tin 10 zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ceva cat se poate de logic sa te ingrasi la loc daca incepi sa mananci mult si biiiiiiiine.trebuie sa incerci sa te mentii, daca vrei ca rezultatele obtinute de pe urma dietei sa fie indelungate.nu trebuie sa fii prea inteligent ca sa-ti dai seama de asta.sa slabesti e usor, dar sa te mentii e mai greu. dar nu imposibil.nu traim ca sa mancam, ci mancam ca sa traim...