| Rbc_Rebeca_1991 a întrebat:

Cine a tinut dieta BALERINA? Cat slabiti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Andreeaa19 a răspuns:

Buna,am tinut-o si mai mult decât atât,am tinut mai multe diete,fără folos pentru mine. Asa ca m-am bazat pe o dieta simpla,inventata de fapt. Micul dejun obligatoriu,orice(cereale, lapte etc.) fără pâine, prânz la fel, mancam orice dar fără pâine, ultima masa îmi era la ora 6. Dieta aceasta personala e simpla, mănânci orice dar fără pâine si putine prajeli. Bea apa! Multa apa, 2 l\2 l jumate. Si mult mult sport! Aceasta dieta m-a ajutat pe mine sa slabesc 10 kg.
Bafta!