| blahblah_7366 a întrebat:

Acest produs este bun? http://www.comenzi.farmaciadeacasa.ro/......osuri.html
funda

Răspuns Câştigător
| Cucutza a răspuns:

love struckFoarte bun! Si eu am avut multe cosuri pe fata mai ales pe frunte si acum am fata foarte fina si fara pic de cosuri...Jur :X:X:X

1 răspuns:
| antoniapopescuantoniapopescu a răspuns:

Da,este destul de bun; calmeaza si accelereaza uscarea imperfectiunilor iar formula transparenta nu ingarasa tenul, contine alcool si acid salicilic, formula fiind imbogatita cu HerbaRepair care accelereaza regenerarea cutanata. sper ca te-am ajutat. funda? :d