| greentea a întrebat:

Care dintre Garnier pure active roll-on si Zineryt este mai eficient in eliminarea cosurilor?

Răspuns Câştigător
| Beatrice_5910 a răspuns:

Zineryt este o solutie pentru acnee grava dar si pentru forme usoare este bun. Eu ti-l recomand cu caldura doar sa nu il folosesti mai mult de 3 luni si sa nu te dai cu el in zonele in care nu ai probleme pentru ca iti va usca prea tare tenul. Produsele Garnier or fi bune dar eu nu l-as recomanda, Zineryt iti este prescris de orice dermatolog, nu iti va spune niciodata sa folosesti garnier. Poti incerca si masca de argila.