| RazZor_9900 a întrebat:

Este bun Garnier Pure Active Roll-on? Trec cosurile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Da, e super!

| RoseOfTheFire a răspuns:

Daca vrei ceva pentru cosuri bun du-te la farmacie si cere crema de la Herbagen cu spirulina e ceva cu verde pe cutie eu folosesc si acum nmai am aproape nimic pe fata.

| arrakeen9999 a răspuns:

Salut! Da este foarte bun l-am folosit si eu! Cosurile dsipar foarte repede!