| chucky_8545 a întrebat:

Acum 10 minute m-am facut reprezentant Lady's, insa am o nelamurire...Produsele din catalog, sunt cu tot cu TVA sau nu? Deci daca eu pun comanda de 100 lei sa zicem[excludem disccount-ul], tot 100 lei trebuie sa platesc nu? Sau imi vine mai mult? straight face... Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

Daca ai facut comanda de 100 de lei din preturile de pe site atat vei plati... Disccount-ul tau este pretul redus al produselor.

| Biencush a răspuns:

Contin Tva produsele, iar pretul de pe site dupa ce intri in contul tau este cu 25%mai mic decat cel din catalog.Deci,daca plasezi o comanda de minim 133 lei la pretul din catalog, vei plati cu minim 33 lei mai putin.