| Elena9328 a întrebat:

Am dat comanda la avon pentru niste produse, nu sunt reprezentant, și vreau să știu, daca mi vine prin posta, trebuie să plătesc și altceva decât produsele?!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Iti scriu ei la total daca trebuie sa platesti si transport. De la o anumita suma transportul ar trebui sa fie gratuit.

| Marian9978 a răspuns:

Unde ai facut comanda, pe site sau de pe revistă? Daca ai facut comanda pe site uitate la metoda de livrare si asa vei sti.

| iepuras26 a răspuns:

Da 11 sau 12 lei posta sau daca sunt produse peste 250 lei iti vin prin livrare gratis de ei daca ai sub poate sa ti le aducă ei cu zici si tu numai ca iti cer 15-20 lei eu in locul tau as alege prin posta