| Crystal232 a întrebat:

Buna ziua
Sunt reprezentant la Lady's de cateva saptamani. Am facut prima comanda si am primit 2 cataloage gratuite, insa acum as vrea sa mai fac o comanda. Mai primesc vreun catalog sau trebuie sa il comand? Daca trebuie sa il comand, l-as primi pe cel acutal sau pe cel de luna urmatoare?

Răspuns Câştigător
| MsEllaVampire a răspuns:

V-a trebui sa comanzi catalogul actual, iar pe cel de luna urmatoare il vei primi gratis.Asa a patit si mama happy si ea e reprezentat ladyshappy