| TheDevil a întrebat:

Acum 2 zile m`am pensat. Dimineata cand m`am trezit, mi-au iesit niste cosuri in locurile unde erau sprancenele :O. De ce oare? M`am mai pensat si pana acu da nu am patit din astea straight face

Răspuns Câştigător
| Dreamin a răspuns:

Decum inainte de a te pensa utilizeaza un tinifiant sau spalate cu un detegent pentru fata.
te pensezi si la sfarsit aplici o crema hidrantanta happy
experienta personalabig grin

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Asta dă dovadă cu nu ai curățat zona cu spirt pentru a dezinfecta și la final la fel.
Penseta și ea trebuie curățată cu spirt, nu neglija.
Pa, pa.

| alexgogo a răspuns:

Pai, nu ai dezinfectat locul, si nici penseta, si nici mainile happy.

Ai smuls firul de par, si a aparut o mica infectie pe acolo. Mai multa grija data viitoare...

| TheDevil explică:

Da. straight face Chiar n`am dezinfectat straight face