| LoveForYou000 a întrebat:

Acum 6 luni mi-am tuns parul pana la umeri dar parca nu creste absolut de loc.
In 6 luni cred ca a crescut doar cu jumate de milimetru.
Ce as putea face pentru ca parul sa imi creasca mai repede?

Răspuns Câştigător
| UrbanViolent a răspuns:

Masti hidratante cum sunt cele cu ou, miere si ulei de masline. Masaj al scalpului pe baza de ulei de masline siiii, remediul absolut, care iti si indeseste parul este masca cu ulei de ricin si vitamina a lichida, le gasesti la farmacie la un pret mic.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

In 6 luni trebuia sa iti creasca peste 10 cm, foloseste samponul favisan sau ulei de ricin