| adda123 a întrebat:

M-am tuns in mai pana la umeri si de atunci nu mi-a mai crescut parul de atunci.Mai e putin si incepe scoala si vreau sa-l am cu 10 centimetri mai lung.Cum sa fac sa-mi creasca mai repede parul?

Răspuns Câştigător
| xxxdelyaxxx a răspuns:

Stiu eu:
1. il impletesti si stai cu el zi si noapte in continuutimp de 2 saptamani
Ori
2.Il prinzi intr-o coada
si daca vrei sa aiba un aspect sanatos gaseste un balsam hidratant crede-ma il vei avea lung si daca il ingrijesti cum trebuie va arata superb iar baietii vor muri numai sa te vada

Fundita?batting eyelashes

13 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

10 cm? Te-ai trezit cam tarziu. Trebuia sa ii faci masti de la inceputul veriihappy

| gabrielaoana11 a răspuns:

Ia-ti de la avon cu 10 lei spray si intr-o saptamana mie mi-a crescut 10 cm

| DracusorImpielitat a răspuns:

Incearca sa te pieptani in fiecare seara, mai ales cand se vede luna, pentru ca o sa creasca mai repede, ia-ti un sampon pentru cresterea parului. daca nu reusesti, ia-ti extensii.

| ancutzika27 a răspuns:

Iti pui extensii, dar pe la 30 de ani nu prea o sa mai ai par.

| lacebunny a răspuns:

Oricat de mult iti doresti acest lucru, nu vei putea ajunge la performanta de 10 cm in conditiile in care parul creste cam cu 1-2 cm pe luna!

| lacebunny a răspuns:

Draga Adda,

oricat de mult iti doresti acest lucru, nu vei putea ajunge la performanta de 10 cm in conditiile in care parul creste cam cu 1-2 cm pe luna! Am scris pe blogul meu despre acest produs si am pus si poza cu unghiile :
http://tomaaurora.blogspot.com/2011/08/avon-day_23.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum satana sa iti creasca 10 cm? Pe luna parul creste 1-2 cm, depinde de firu tau de par. Stai linistita fata ca nu iti creste atata.

| Veronici a răspuns:

Extensiile sunt o optiune foarte buna. si eu am vrut sa imi pun dar nu m-au lasat parintii. ele cad dupa vreo 3 luni. depinde de cum ai tu grija de ele. asta ar fi cam singurul dezavantaj...trebuie sa ai o grija imensa.cum ar fi.atunci cand dai cu peria sa nu tragi foarte tare sau cand faci baie pe par sa fii foarte delicata cu miscarile pe care le faci. Dar in final observi ca ai un par superb :X

| gabriellla a răspuns:

Nu are cum sa iti creasca 10 cm dar incearca sa il impletesti...asa creste mai repede...succes.

| Ralukutza2000 a răspuns:

Stiu eu o solutie...nu ai cum sa ti-l faci sa iti creasca repede dar iti poti pune extensii dar totusi...dc iti trebuie la scoala par lung? tunde-te chealaaa~! 11

| musicismymedicine a răspuns:

Incearca cu ulei de ricin :], dar totusi 10 centimetri nu are cum sa creasca straight face.

| irina_5114 a răspuns:

Tundel de tot dupa aia sa vezi ca repede creste big grinlaughing