| anonim_4396 a întrebat:

Acum am culoarea parului saten inchis (vopsit). Mi-am cumparat o vopsea de la garnier nuanta Ciocolatiu. este posibil ca dupa vopsire sa obtin un saten mai inchis decat cel initial?:d

3 răspunsuri:
| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Da, este posibil. Puteai sa optezi pentru un blond mediu.
Acum depinde de ceea ce vrei sa-ti iasahappy
Pupici!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Raspunsul meu este ca da...Culoarea ciocolatiu este mai inchisa decat saten...Asa ca daca vreau un satem mult mai inchis vopseste-te cu ciocolatiu

| KlauSsliM a răspuns:

Da, pentru ca nu te4-i decolorat. Dupa cate am inteles eu acolo...ai facut permanent asta = cu decolorare.de aceea cand imi fac permanent ma tin numai dupa o culoare, dar daca te decolorezi, trebuie sa astepti 1/2 saptamani, si aprula arat oribil, cunoscbig grin! Deci daca deja ai facut permanent scalpul va fi slabit si usor usor iti va cadea parul la pieptanare, isi va pierde din volum etc.