| anonim_4396 a întrebat:

Acum am culoarea parului saten inchis (vopsit). Mi-am cumparat o vopsea de la garnier nuanta Ciocolatiu. este posibil ca dupa vopsire sa obtin un saten mai inchis decat cel initial?:d

3 răspunsuri:
| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Da, este posibil. Puteai sa optezi pentru un blond mediu.
Acum depinde de ceea ce vrei sa-ti iasahappy
Pupici!

| KlauSsliM a răspuns:

Da, pentru ca nu te4-i decolorat. Dupa cate am inteles eu acolo...ai facut permanent asta = cu decolorare.de aceea cand imi fac permanent ma tin numai dupa o culoare, dar daca te decolorezi, trebuie sa astepti 1/2 saptamani, si aprula arat oribil, cunoscbig grin! Deci daca deja ai facut permanent scalpul va fi slabit si usor usor iti va cadea parul la pieptanare, isi va pierde din volum etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Raspunsul meu este ca da...Culoarea ciocolatiu este mai inchisa decat saten...Asa ca daca vreau un satem mult mai inchis vopseste-te cu ciocolatiu