| ellena99 a întrebat:

In cat timp ajung la culoarea naturala a parului daca m-am vopsit roscata de la saten inchis? Cu vopsea permanenta Garnier Color shining.

Răspuns Câştigător
| Laura927 a răspuns:

La culoarea naturala nu mai poti ajunge asa usor, ai nevoie de timp ca iti cada culoarea din par si dureazasad cel putin 4/5luni,daca vrei sa ai din nou parul tau natural, vopseste-te in culoarea ta originala si lasa-l in pace pentru ca nu ai ce ii face.sad

2 răspunsuri:
| BlueViP a răspuns:

Nu ma pricep, dar daca as fi in locul tau as cauta o nuanta care sa semene foarte mult cu cea a parului meu si l-as lasa sa creasca.

| RiRikk a răspuns:

Salut. Sincera sa fiu nu ma prea pricep la asa ceva dar am cautat un site despre ingrijirea parului vopsit care spre sa te ajute :http://www.garbo.ro/......tensa.html