| lentzig a întrebat:

Buna!m-am vopsit acum 2 saptamani cu loreal casting creme gloss, fara amoniac, un ciocolatiu...care are tente de roscat.Eu credeam ca va iesi un saten inchis,vopseaua numindu se brownie chocolate.Ii sta bine dar as vrea sa revin la nuanta mea naturala, adica saten simplu(nici deschis nici inchis).dupa cat timp ma pot revopsi?ce vopsea sa aleg?garnier sau l oreal si ce nuanta?am vazut in magazin o vopsea garnier, saten auriu si m-a incantat.Ce culoare mi-ar iesi?multumesc

1 răspuns:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Pai brownie cholotate nu inseamna saten inchis,si te poti revopsii din nou incepand de acum,eu recomand Garnier, si eu am folosit. Ti-ar iesii un saten asa mai deschis la lumina s-ar vedea cum ar stralucii parul, sau ti-ai putea intreba coafeza sau o ruda/prietena care face cursuri de coafeza sau este.Succes!