| cristinuta01 a întrebat:

Acum am parul un ciocolatiu spre roscat si as vrea sa il ma ideschis spre un ciocolatiu cu nuante de blond. am auzit ca pot combina o nuanta ciocolata cu o nuanta blond mediu ca sa iasa ceea ce vreau eu da rcrede-ti ca imi va prinde pe aceasta culoare? sau voi ce sfaturi imi dati sau ce vopsele? multumesc happy

1 răspuns:
| aligru a răspuns:

Cele mai bune vopsele sunt de la kallos, nuanta iese ca cea din catalog si iti lasa parul lucitor plus ca dureaza. Eu nu m am vopsit niciodata dar stiu persoane care s au vopsit. Pentru ceea ce vrei tu mai bine ar fi sa te duci la salon, macar pentru prima oara si roag o sa ti explice cum face sa ti iasa culoarea respectiva!