| ImSara a întrebat:

Acum cateva zile mi-am luat o geanta plic crem cu o funda din paiete, si ma duc poimaine la o nunta! Si nu stiu cum sa ma imbrac! Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| rosto a răspuns:

Depinde ce varsta ai, depinde ce ai prin garderoba, ca noi nu prea avem de unde sa stim. oricum, din punctul meu de vedere, imbraca-te in haine mai inchise la culoare, pentru a se pune in valoare una pe alta. adica daca te imbraci in ceva alb, sau in cel mai rau caz crem, nu o sa se observe gentuta. preferabil ar fi sa ai o rochita, iar in picioare pantofi cu bot rotund, dar merg si niste sandalute simple. nu platforme. daca alegi sa mergi in pantaloni, in sus sa iei o bluzita mai vaporoasa, nu mulata pe tine happy

6 răspunsuri:
| Maya. a răspuns:

Pai tu mai intai iti cumperi gentuta?rolling on the floor lol, mai intai hainele apoi accesoriile.

| Doddel a răspuns:

Sa se asorteze in principal cu geanta plic

| Doddel a răspuns:

Ceva elegant. logic

| Lorena_2784 a răspuns:

Imbraca-te cu o pereche de blugi stramti si cu o bluza vaporoasa.

Funda?:*

| Anuldedinainte a răspuns:

Daca te duci la o nunta poti combina o rochie scurta in fata, lunga in spate, mov, cu pliuri si o pereche de botine cu talpa ortopedica si te poti machia cu un mov destul de inchis si un strat subtire de gri. Parul poate fi ondulat, taiat in trepte, ori indreptat. Sper ca ti-am fost de folos! happy

| andradadecebal a răspuns:

Ceva care sa se asorteze cu gentutza;))

ceva crem:http://trendzone.ro/rochie-seara-plisata-crem-149-ron-i17697

si niste sandalutze crem sau pantofi negri:D

http://lechiffonnier.blogspot.com/2010/09/sandale-crem.html

http://www.envy.ro/......inalt-8953

spre ca te-am ajutat:*:*