| AnonimullP a întrebat:

Acum ceva timp m-am vopsit ombre blond(radacinile castani la mijloc blond inchis si la varfuri blond deschis)..acum a crescut si se vede destul de urat. Cum fac sa ma vopsesc ca inainte? Gen sa-mi fac partea care a crescut blond inchis si restul sa l las asa?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Îți iei o vopsea blond mediu sau deschis astfel încât sa îți iasă blond închis și îți aplici doar pe zona pe care vrei sa o vopsești. Ia-ti folie de aluminiu și îmbracă fiecare șuvița in parte ca sa nu se întindă vopseaua și pe partea deja vopsita înainte pentru ca așa se arde destul de rău parul.

| munteanuionvictor a răspuns:

Culoarea ta naturală e mai bine.