| AnaMaria_9694 a întrebat:

Acum o luna m-am vopsit de la brunet la blond.Primele saptamani imi placea cum imi sta dar acum iar vreau sa ma fac bruneta.Mam mai vopsit acum o saptamana si ceva a 2 a oara blonda. Daca ma fac zilele astea bruneta o sa imi iasa culoarea chiar si pe vopseaua asta blonda care o am acum in cap?worried.

Răspuns Câştigător
| bumbam a răspuns:

Da draga mea ana amria arati groaznic cu pete alea blonde in cap te rog nu tem ai vopsi blonda spalacita si ps nu mai chiuli si protejeaza.terolling on the floor fundita?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Daca te mai vopsești pana în februarie te asigur ca o sa iți cada parul.

| DMuffin a răspuns:

Doar daca folosesti o vopsea foarte buna si incearca sa folosesti prima data o vopsea permanenta sau chiar henna care s poate gasi si pe negruhappy

| Sara2 a răspuns:

Eu cred ca faci misto de noi, adica din brunet ai fost sigura ca iti va iesi blond, si din blond nu crezi ca va iesi brunet? eu cred ca ti-ai iesit blondul doar daca ai bagat fooooarte multa pudra in par, altfel nu avea cum sa iti iasa. iar brunetul iti va iesi fara nici un stres. oricum, patetic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa este, cred ca ai dreptate : numai vopsea ai acum in cap!

| AnaMaria_9694 explică:

Nu am nevoie sa imi spuneti ca sunt patetica sau chestii de genu, doar raspundeti la intrebare. O sa imi iasa brunetul pe vopsea?happywinking. Daca vreti raspundeti, daca nu nuhappy. dar fara chestii de genu ca sunt patetica sau mai stiu eu ce alte chestiiwinking.