| gogonica a întrebat:

as vrea un sfattongue eu am culoarea parului brunet insa nu de mult(1an) mam vopsit blonda imi placea foarte mult cum imi stateahappy dar acum 2 saptamani dintr-o nebunie mam vopsit satena si imi pare tare rausad puppy dog eyes peste 2 saptamani ar trebui sa ma duc la salon sa ma vopsesc...Deci de acum urmeaza intrebarea.credeti ca miar sta bine un blond cenusiu daca am ochii negrii si sprancenele inchise la culoare?:-s

Răspuns Câştigător
| Neeli a răspuns:

In cazul in care nu esti sigura. incearca sa iti vopsesti si sprancenele. In felu' asta le pui in valoare mai bine, la dai o forma mai buna si faci astfel incat sa-ti vopsesti si parul asa cum vrei. Oricum. cere sfatul unui specialist... aici nu gasesti decat opinia unora!

2 răspunsuri:
| naria a răspuns:

Conteaza mai mult culoarea tenului, caci sprancenele le poti vopsesti, si culoarea ochilor se rezolva cu lentile de contact

| Codrin_Stefaniu_1993 a răspuns:

Tunde-te zero!