| Malina4 a întrebat:

deci eram prin clasa a 5 a spre a 6 a cand m-am vopsit prima oara... M-am, vopsit bruneta ( desi parul meu era blond ) acum nu-mi sta bine deloc si vreau sa ma fac din nou blonda am incercat cu 2 vopsele si tot brunet a ramas ce sa fac? Vreau sa fiu blonda sad P.S m-am vopsit cu palette.

8 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Ce aveti cu parul dvs? Lasati-l in pace cu parul asa, iti sta foarte bine cu parul de culoarea naturala asa cum ti-a lasat bunul Dumnezeu! Si de ce vrei sa schimbi culorile prin vopsea? Tu nu stii ca toate vopselurile de par sint cancericene si contine chimicale colorate si pot strica parul devenind alb definitiv! Ai grija!

| MetalHead04 a răspuns:

Decolorare.

| lumy4u a răspuns:

Nicio vopsea nu deschide alta vopsea, trebuie sa mergi la coafor sa te decolorezi ca sa scapi de negru

| Scorpiel a răspuns:

Tunde-te...

| Malina4 explică:

Pai, eu folosesc vopsele de calitate malina14.
Scorpiel noo!
GiulyAna1995 noo!
lumy4u daca mi-l decoloreaza devine un blond spre alb si nu-mi place.
bubulusca12 interesant.dar cat sa mai astept au trecut deja 3 ani!

Untu_Emanoil_Constantin_1973 e problema mea da?
TU NU TE BAGA!

| malina14 a răspuns:

Incearca o vopsea mai de calitate

| GiulyAna1995 a răspuns:

Trebuie sa te tunzi scurt, dupa care asteapta sa ti se schimbe culoarea parului.Asa vei rezolva totul big grin

| bubulucsa12 a răspuns:

Am o prietena care s-a facut bruneta si dupa voia inapoi blonda. s-a decolorat de doua ori acasa si ii iesise pur si simplu portocaliu. pana la urma s-a dus la salon si i-a iesit un fel de rosat deschis. mai asteapta putin sa se mai regenereze parul si mai incearca inca o decolorare.