| faranume30 a întrebat:

Ajuta uleiul de ricin la creșterea genelor, si in cât timp? Ca eu am ramas fara gene mi le am smuls cu ondilatorul

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Da, protejează genele și previne căderea lor. În același timp ajută la repararea foliculilor de păr aflați în stare latentă, stimulând creșterea firelor noi.

| TudorDD a răspuns:

Din cate am vazut la sor-mea chiar ajuta. Acum nu stiu cat timp au nevoie sa creasca din nou... oricum nu poti schimba nimic, deci ai rabdare! XDD