| anonim_4396 a întrebat:

Uleiul de ricin ajuta la cresterea genelor?

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Da, ajută. Nu doar le crește dar le face și mai rezistente. Mie îmi cădeau super mult înainte să dau cu ulei de ricin, acum nu mai am această problemă.
Pont ca să aplici ușor: caută o mascara uzată sau de care nu mai ai nevoie și folosește periuța aia de mascara: spal-o bine și apoi folosește-te de ea ca să aplici uleiul de ricin. Eu așa aplicam, că mi se părea imposibil să aplic corect doar cu degetul.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. Uleiul de ricin ajută la creșterea genelor intr-o luna cam 1 cm :-)

| MădălinaMaya055 a răspuns:

Da,am încercat eu și ajută.

| MădălinaMaya055 a răspuns:

Da,ajuta.

| NakGeorge a răspuns:

Ulei d-ala a folosit maica-ta cat a fost gravida cu tine si d-asta ai iesit tu asa de glumet. Ti pup. Funda?

| Nicoleta7278282e a răspuns:

Da, ajuta la cresterea genelor dar si a unghiilor