| mihaiel4ik a întrebat:

Ajutati-ma va rog!
Pentru Anul Nou la scoala as vrea sa-mi fac o coafura mai deosebita.
dar sa nu plec la coafor acasa singura sa-mi fac pentru asta am fen de uscat parul, spuma, si indreptator.
si daca puteti sa ma ajutati si cu manichiura.
am unghi mari (ale mele )
si ar vrea ceva mai deosebit.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa iti faci bucle, nu e deloc greu, eu am incercat. Ai zis ca ai placa de indreptat parul.Tot ce trebuie sa faci este sa pui placa la baza suvitei de par, pe care sa o rasucesti apoi pe sub aparat. Invarte placa si trage usor, pana la varfuri. In partea din fata, tapeaza putin parul pentru a-i da mai mult volum. Pentru unghii, poti sa iti faci un model simplu( o floare sau o inmioara rosie), se vede foarte frumos, mai ales daca ai unghii lungihappy Exista oja pentru model pe unghii cu pensula subtire. Succeshappy

| alexlaura91 a răspuns:

Parul cat de lung il ai? Il ai cret, ondulat sau drept?

| mihaiel4ik explică:

Parul il am pina la sub piept, si este cret.

| TopSalon a răspuns:

Incearca sa frecventezi un salon de infrumusetare ce ofera servicii de calitate folosind produse profesionale. Parul ti se va regenera imediat, vei fi uimita de calitatea prouselor profesionale.
Pentru mai multe detalii sau intrebari poti sa accesezi acest site http://topsalon.ro/

| mariimariaa a răspuns:

Paii
nu stiu cauta si tu pe google niste coafuri deosebite, sau fa ce-ti vine prin minte, uita-te la coafuri in reviste sau la vedetele tale preferate poze pe google thinking
unghiile...depinde cum te`mbraci. fa`le cu culoarea cu care te`mbraci.sau daca n`ai asa oja thinking poti sa faci niste puncte de mai multe culori laughing mie asa `mi place! e foarte frumoslove struck
SPER CA TE'AM AJUTAT big hug

| tpunatty a răspuns:

Pt unghii incearca...o culoare care sa mearga cu orice porti.si sa fie in evidenta.big grin