| RebelafaraNume a întrebat:

Ajutor! Merg in oras si nu am haine! I have a nelamurire.Blugii rupti se asorte cu sandale cu platforma aurii? Si cu o bluza gri cu buze pe care scrie kiss si rupta oleaca langa umar si jos cam pe la ampetincita? A si apropo? Ar fi mai potriviti o pereche de tenesi aurii cu mult sclipici peste tot?

Răspuns Câştigător
| Alexa1234a a răspuns:

E bine așa... dacă pui teniși e bine dar mie îmi place mai mult așa

12 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Aaa. uatafac! estas loco? i mean come on cum sa iesi asa? no way brrrr go home esti beata, nici sa ma platesti n-as iesii asa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

La ce iti mai trebuie gramatica cand ai tenisi cu sclipici si bluza cu kiss?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Sper că nu dai Evaluarea Națională sau bacalaureatul anul ăsta... : )) Ori, te pregătești de Oxford?

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Ba, eu say sa nu wear nimic pe strada. Ca you tot spui ca nu have in ce sa te imbraci.

| MVR a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Mi-am făcut cont doar ca să pot evalua răspunsul tău cu inteligent, dar din păcate nu pot... măcar știi ce opinie am despre răspunsul tău.winking happy

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru MVR):

Apreciez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu uita de spray-ul auriu pentru par si corp.
https://and09ra.sunphoto.ro/Mostenirea/43793160

| KronstadtResurrection a răspuns:

"... ampetincita..."
Am dat un copy paste, ca n-am putut sa memorez cuvantul.

| Random123456 a răspuns:

Eu una vreau sa spun doar ca raspunsurile la aceasta intrebare mi-au facut seara perfecta, am ras cu lacrimi, inca rad. Multumesc frumos!

| RebelafaraNume explică:

Ok fratilor, singura greseala PE CARE am facut-o a fost ca am scris ampetincita. In rest, faza cu engleza, este alta poveste. Am un profesor de engleza care face glume tari in timpul orei.Si cand un copil il intreaba ceva raspunde ceva gen : Pt ca because i don't have a catalog. Le zice in gluma. Asa ca sa nu mai comentati voi copii de 9 ani care va dati mari filosofi de acum. Duceti-va si beti suculet Teddy!