| Dersixdrawq a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de iesirea in oras. Saptamana viitoare e ziua mea si o ies cu cativa prieteni la un film. Si am nevoie de cateva sfaturi legate de incaltaminte. O sa ma imbrac cu o bluza din dantela roz si o pereche de pantaloni 7/8 si ma intrebam daca ar trebui sa port tenesi sau sa imi iau ceva mai elegant, gen o pereche de sandale cu platforma? Ideea e ca nu vreau sa fiu foarte eleganta, vreau sa fiu lejera si sa ma simt bine, fara sa ma complic prea mult. Mersi!

Răspuns Câştigător
| emipenet a răspuns:

Buna! Cu o pereche de tenesi ar fi foarte bine, cu sandale nu iti va fi asa de comod, distractie placuta, si la multi ani (si daca mai e pana atunci )
Bafta