| Sara2 a întrebat:

Ajutor, nu stiu ce sa mai fac cu epilatul pe picioare, in zona bikinilor pe picioare, am pielea foarte sensibila si mereu am bubite rosii, si daca m-am epilat azi cu lama maine trebuie sa ma epilez din nou, si ma ustura ingrozitor, si in restul piciorului la fel, trebuie sa ma epilez cu lama zi de zi, am incercat pana la genunchi sa ma fac cu epilatorul si nu se ia tot, in final tot la mama ajung, am incercat si crema, si tot nu se ia bine, ce ma sfatuiti sa fac sa nu ma mai chinui in fiecare zi?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la un salon.cea mai buna epilare fiind cea cu ceara

| milush a răspuns:

Incearca cu crema! este fff buna! si eu folosesc! pui crema pe pcioare, stai 10 minute dupa care te speli si gata!