| Dianna_8523 a întrebat:

AJUTOR! Vreau sa ma duc sa ma spal pe cap si m-am gandit daca stiti cumva un tratament naturist anti-rupere. nu imi cade parul, dar as vrea sa previn. big grin Uleiul de masline este bun? big grin ceva ce sa prepar repede in casa, acum happy multumesc si astept raspunsurile cat mai urgent.

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Poti sa iti faci o masca din miere combinata cu lapte love struck
Sau ulei de masline si mierewinkinglove struck

| Elena321 a răspuns:

Buna!
Cel mai bun este galbenusul.
Modul de folosire:
intr-o farfurie pui un galbenus - doua...si amesteci cu o furculita, apoi il pui in cap si lasi 30 de min.
Vei avea rezultate excelentewinking

Si da, uleiul de masline este bun pentru par deasemena si pentru unghiiwinking
papa :*:*

| tarziu a răspuns:

Galbenus de ou.si usturoi, isi facea cineva din blocul meu...partea proasta e ca PUTEEEElaughing)

| Dianafamous a răspuns:

@ anonim...sugi pulaaaaaaaaaa straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Poți să-l combini cu cel de ricin. Lași să acționeze timp de 30-60 de minute după care te speli cu șampon antirupere, balsam fortifiant și o mască puternic hidratantă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu mult zloboz

| karina_1814 a răspuns:

Mama mea foloseste ulei de masline si nu ii mai cade asa de rau este foarte bun

| karina_1814 a răspuns:

Cel mai bine este uleiul de măsline