| QueenE a întrebat:

am nevoie mare de ajutor :-(
imi spuneti cum sa prepar sau sa il incalzesc uleiul de masline ca sa ma dau pe par, si daca mai trebuie sa mai adaug cevA IN uleiul de masline de ex ou,
nu stiu cum sa o prepar ca sa imi dau cu ea in par, va rogg,
si inca ceva am parul vopsit sper ca daca ma dau cu ulei de masline nu o sa aiba urmari grave :-(...
FundDa kiss kiss

Răspuns Câştigător
| AliceIDK a răspuns:

Buna! Nu va avea urmari grave. Uleiul de masline trebuie incalzit doar. De exemplu, poti sa iti lasi parul mai natural ( un pic alb la radacina ) si cand te vopsesti sa aplici uleiul de masline. Sper ca ti-am fost de folos!

| QueenE explică (pentru AliceIDK):

Cand sa il aplic inainte sa ma vopsesc sau dupa?
si cat timp sa il las ca sa isi faca efectul?

2 răspunsuri:
| Still a răspuns:

Iubita pe langa ou mai pui niste mezel si faci omleta. Draga mea, nu are ce cauta oul, iti trebuie ceva pe baza de curatare naturala a parului.Cauta in farmaciile naturiste.big grin