| andreeandreea18 a întrebat:

Hei TPU.ce stiti despre albastru de metil, violet de gentiata sau roz-castelani?se foloseste pentru par sau pentru alte chestii?care sunt urmarile?tot ce stiti pls.FUNDA

2 răspunsuri:
| CrazyYoyo a răspuns:

Ba nuuuurolling on the floor violetul nu decoloreazalaughing toate sunt substante dezinfectante dar se pot aplica pe par (din propria experienta) alabstru de metil- alabstru insa la mine s`a facut verdelaughing violet de gentiana- violet

| andreeandreea18 explică (pentru CrazyYoyo):

Si le gasesc la farmacii?