| VanillaSpice a întrebat:

Alegeti dintre Douglas si Sephora! care va place mai mult?

10 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Sephora. Oricum scumpe amandoua :-s

| callie2 a răspuns:

Sephora

| adriangabor92 a răspuns:

Douglas

| Metamorphose a răspuns:

Sephora. Clar.

| Metamorphose a răspuns:

Ție?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sephora. Fetele din Douglas sunt mult mai jos si nu isi stiu treaba oh go on. Nu am avut multa experienta cu Douglas-ul pentru ca m-a lasat rece ultima experienta. Dar in Sephora am fost de mai multe ori, acelasi tratament pentru fiecare persoana. Chiar daca are 13 ani sau 45. Respect pentru Sephora si fetele care lucreaza acolo.

| BeiiBiiiyoo a răspuns (pentru anonim_4396):

Da pai in sephora daca nu ai 14 ani nu te lasa sa intrii! eu am intrat totusi! iar in dauglas eu as spune ca s-au purtat foarte frumos si mi se pare ca au si experienta plus ca ne-au dat mie si fetei cu care am fost bomboane cu fructe de padure laughing
Acum nu stiu ce sa spun, mie imi plac amandoua!
app am 12 ani happy

| AmanoYuno a răspuns:

Sephora. deoarece acolo se gasesc mai multe parfumuri si mai multe produse cosmeticehappy

| DianaaStop a răspuns:

Eu as opta pentru Sephora happy

| AlexandraNST a răspuns:

Sephora. happy