| Yvonnnee a întrebat:

Douglas sau Sephora? Care au produse mai bune? happy

Răspuns Câştigător
| Vanishgold a răspuns:

Sephora. Douglas are oferte mai bune în anumite perioade cum a fost Crăciunul acum, însă apreciez mai mult sephora pentru toate avantajele pe care ți le oferă ca și client chiar dacă nu ești fidel. Și referitor la produse, mi se pare mai mare varietatea la sephora și rujurile spre exemplu, mie personal îmi plac mai mult. Există minusuri si plusuri la fiecare, dar dacă trebuie sa aleg, sephora e alegerea mea.

5 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Te referi la magazine sau la brand-uri?

| Yvonnnee explică (pentru anamariarot):

Produse

| anamariarot a răspuns (pentru Yvonnnee):

Produsele marcă proprie sephora sunt mai calitative decât cele douglas(dacă vrei să cauți recenzii pe internet, în alte țări produsele douglas se găsesc sub numele de nocibe). Ca magazine, mie mi se pare mai ofertantă sephora, că are mai multe brand-uri. Produse bune găsești în ambele magazine, depinde și de ce vrei tu... De exemplu, too faced are produse foarte bune(în sephora), smashbox(în douglas) la fel

| AdrianaB1 a răspuns:

Sephora intotdeauna.

| wonderwoman123 a răspuns:

Sephora de 100 de ori. E magazinul meu preferat de cosmetice.