| IdealShade a întrebat:

Alte posibilitati a indrepta parul in afara de placa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti cumperi un sampon Gerovital pentru controlul sebumului, te speli frumusel la cap, nu il usuci cu prosopu, dupa 5 minute il perii, peste 10 - 20 minute cand se mai usuca il prinzi in coada la ceafa. Dupa ce se usuca il mai ti o ora prins in coada. Cand trebuie sa fie drept il prinzi in crestetul capului si il ti cam 30 de minute. Eu asa fac si mi se indreapta, parul meu e in valuri.

7 răspunsuri:
| GabrielaSandica a răspuns:

Sunt si alte posibilitati, perie mare +feon. Asa nu il arzi la fel de repede ca si placa.
Dar o sa ti trebuiasca ceva indemanare sa ti intini parul cu feonul+peria big grin
Succes!

Gabriela Sandica
Senior Coordonator Avon si Ambasador AVON
Pagina mea personala

| mona a răspuns:

Nu sunt, dar totusi intreaba la un salon

| francesca89 a răspuns:

Cu foenul si o perie rotunda mare.

| Blondda a răspuns:

Nu incerca cu fierul de calcat ca se duce dracu parul tau.laughing:*

| thegreatgatsby a răspuns:

Fierul de calcat! laughing

| sufletista21 a răspuns:

Perie rotativa si uscator de par cu functie ionica

| ygr3ku a răspuns:

Cu fierul de calcat! eu i-am facut prietenei si iese destul de bine, nu ai zice ca e cu fierul(numai sa nu il lasi prea mult)! Dai ceva?!