| creatza_6783 a întrebat:

Am parul cret...stiti alte modalitati de a indrepta parul in afara de placa? :d

Răspuns Câştigător
| Dianna_8523 a răspuns:

Esti norocoasa sa ai parul cret, multe dintre noi ne-am dori asa ceva happy, sti cum e, cand nu ai, iti doresti. Dar daca nu vrei sa folosesti placa(chiar iti recomand sa NU o folosesti), il poti aranja in diferite moduri, de exemplu cu spuma de par, ceara, il poti modela mai bine happy Sper ca te-am ajutathappy

5 răspunsuri:
| creatza_6783 explică:

Si eu imi ador parul dar cateodata vresu sa imi mai indrept parul sau daca ai parul drept ai vrea sa til ondulezi laughing

| Яùxsi a răspuns:

Sigur ca da! cu fierul de calcat laughing rolling on the floor asa o auzisem pe una.

| vidiuta a răspuns:

Nu prea stiu alte metode.Si eu folosesc placa aproape in fiecare zi.Folosesc o masca de par foarte buna pentru hidratare.Am cumparat-o de la Metropolitan. Daca te intereseaza poti sa ma contactezi pe id tudorean_romina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista uscatoare de par de la rowenta http://www.euro-best.ro/img/produse/22739/lissima-rowenta----ceva-9021.jpg care au peria aceea in varf, pentru indreptat parul :). ma rog, ti-as recomanda niste creme, care se presupune ca ar trebui sa indrepte parul, da' nu sunt bune de nimic, asa ca uita de ele. sau te poti duce la coafor, sa iti indrepte parul cu uscator de par si perie ceramica: nu arde parul, ii da un aspect natural si sanatos si putin volum :).

| angelinthedark a răspuns:

Stiu eu o metoda:stai sa te linga vaca, sau daca nu vrei placa atunci fierul de calcat e perfect.Hei parul cret e frumos, multe si-ar dori, asa ca lasa-te asa cum esti ca esti buna, eu am parul ondulat si il ador!